google-site-verification=zdeblWRZKoq2yhhgz8ll1b4eEgt4frEzyql69CPhNe4

Daruj krevní plazmu a zasaď si svůj strom

 

Daruj krevní plazmu a zasaď si svůj strom

Není ti lhostejné prostředí, ve kterém žiješ a ani život ostatních. Nám záleží na tom, v jakém prostředí žijeme, a proto jsme spojili síly se společností Cara Plasma a městem Břeclav a rozhodli se v rámci projektu Pomáhat je lidské pro výsadbu stromů na fotbalovém hřišti v Charvatské Nové Vsi.

Přijď darovat krevní plazmu v období od 1. 10. –  15. 11. 2019 do Cara Plasma Břeclav a společnost Cara Plasma s.r.o. daruje 10 Kč za každý úspěšný odběr v tomto období na výsadbu stromů na hřišti v Charvatské Nové vsi. Za vybrané prostředky bude nakoupeno 32 stromů a další potřebné vybavení.

Darováním krevní plazmy nejenom zlepšíte prostředí v Charvatské Nové Vsi, ale pomůžete i tisícům vážně nemocných pacientů, jenž jsou závislí na pomoci dobrovolných dárců. Právě díky dobrovolným dárcům je totiž možné vyrobit léky, které umožní nemocným žít i nadále plnohodnotným životem.

Výsadba stromů proběhne 16. 11. 2019 a každý z našich dárců je na akci zván. Více informací zveřejníme před výsadbou stromů, proto nás sledujte.

Darujte krevní plazmu a pomáhejte dvakrát. Děkujeme.