google-site-verification=zdeblWRZKoq2yhhgz8ll1b4eEgt4frEzyql69CPhNe4

Venčení psů v útulku pro opuštěná zvířata v Bulharech

Venčení psů v útulku pro opuštěná zvířata v Bulharech

Ve středu 10. července jsme se společně se zaměstnanci společnosti Cara Plasma Břeclav a několika dobrovolníky vydali do Útulku pro opuštěná zvířata v Bulharech u Břeclavi. Co bylo cílem? Půjčit si několik pejsků a vydat se s nimi alespoň na krátkou procházku. Sešli jsme se celkem v hojném počtu a tak nám bylo svěřeno hned 8 pejsků, kteří měli z procházky ohromnou radost a pohyb v přírodě si užívali. Stejně jako my.

Prozatím se díky vám podařilo vybrat finanční prostředky, za které jsme nakoupili 4 pytle granulí a útulku předali.

Zapojte se i vy! Stačí, když budete v období od 17. června do 31. srpna 2019 darovat krevní plazmu v Cara Plasma Břeclav a společnost Cara Plasma s.r.o. daruje za každý úspěšný odběr v tomto období 10 Kč útulku pro opuštěná zvířata v Bulharech. Vybrané prostředky budou následně předány vedení útulku, který za ně pořídí krmivo pro opuštěná zvířata.

Darováním krevní plazmy pomůžete nejen zvířatům v útulku, ale i tisícům vážně nemocných pacientů, jenž jsou závislí na pomoci dobrovolných dárců. Právě díky nim je totiž možné vyrobit léky, které umožní nemocným žít i nadále plnohodnotným životem.

Darujte krevní plazmu a pomáhejte dvakrát. Děkujeme.